Futurystyczne podziemne przejście łączące stację metra Rondo Daszyńskiego z kompleksem The Warsaw HUB gotowe. To projekt Massive Design
Nowoczesne podziemne przejście prowadzące do części handlowo-usługowej The Warsaw HUB robi wrażenie. Za projekt odpowiada Przemysław „Mac” Stopa i jego pracownia Massive Design.
Od początku sierpnia można już korzystać z przejścia podziemnego, łączącego stację metra Rondo Daszyńskiego z kompleksem Warsaw Hub. Futurystyczny łącznik prowadzi m.in. do pasażu handlowego. Wnętrza pasażu handlowego w The Warsaw HUB są nowoczesne i nieco "kosmiczne". Dominuje tu biel. Za ich projekt odpowiada Przemysław „Mac” Stopa i jego pracownia Massive Design.
Do części handlowo-usługowej The Warsaw HUB można wejść bezpośrednio z metra, poprzez łącznik ze stacją Rondo Daszyńskiego, lub z poziomu ulicy Towarowej przez lobby zlokalizowane między wieżowcami. Najemcy i klienci mają do swojej dyspozycji również parking podziemny, z którego dojadą ruchomymi schodami wprost do pasażu.
Pasaż handlowo-usługowy pomieścił 29 lokali o łącznej powierzchni 4800 mkw. Pierwsi najemcy już otworzyli swoje sklepy i restauracje. Znajdziemy tu m.in. restaurację McDonald's, supermarket Biedronka, drogerię Rossmann i optyka Kodano.
Zobacz także: Najwyższe wieżowce w Warszawie. Gdzie jest ich najwięcej? Które są w budowie?>>
Przypomnijmy, oddany do użytku w drugiej połowie lipca 2020 roku The Warsaw HUB to wielofunkcyjny kompleks wieżowców, który powstał przy rondzie Daszyńskiego na Woli. Na inwestycję składają się trzy budynki wysokościowe: dwa 130-metrowe biurowce i 86-metrowa wieża hotelowa połączone ze sobą wspólnym podium. Autorami projektu są architekci z pracowni AMC Andrzeja Chołdzyńskiego.
- Więcej o:
Pierwszy Hub Mobilności w Polsce powstanie na warszawskim Slużewcu. To nowoczesny parking dla pojazdów współdzielonych
Żelbetowa konstrukcja Warsaw UNIT ukończona. Wieżowiec ma już 196,4 m a będzie jeszcze wyższy
Pięć nowych miejskich placów na terenie Browarów Warszawskich
Wiata nad wejściem na peron Warszawa Śródmieście WKD zabytkiem
Warsaw UNIT: trwa montaż "smoczej skóry". Podium wieżowca z kinetyczną fasadą [WIEŚCI Z BUDOWY]
Przyczółek Grochowski - osiedle utopia Zofii i Oskara Hansenów
Hostel A&O Wola w dawnym biurowcu Zakładów Radiowych im. Marcina Kasprzaka
Warszawski biurowiec EQ2 osiągnął docelową wysokość [WIEŚCI Z BUDOWY]